Bize Ulaşın: +90(212) 654 1760    |  BLOG
Ozan Özen
Ozan Özen

 • kurs hakkında
  kurs süresi, kayıt evrakları, ücret bilgileri

 • eğitimciler
  alanında uzman eğitimcilerimizi yakından tanıyın

 • mezunlarımız
  kursumuzdan mezun olanlarımıza özel dokümanlar

 • basında biz
  apartman yöneticiliği kursu hakkında ulusal ve yerel basın haberleri

Ozan Özen

- Kat Mülkiyeti Mevzuat ve Bina ve Tesis Yönetim Uzmanı

- İşletme Mühendisi (İTÜ) 

- İstanbul Aydın Üniversitesi ABMYO Emlak ve Emlak Yönetimi

- İş Güvenliği Uzmanı (C) 

- İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Bilirkişisi - Bina Yöneticiliği, Kat Mülkiyeti, Emlak Yönetimi

- SİYODER Başkanı www.siyoder.org 

- www.KatMulkiyeti.Com Baş Yazarı 

- İstanbul Ticaret Üniversitesi , Kadir Has Üniversitesi Toplu Yapı ve Site Yöneticiliği Programları Site Yönetimi ve Teknik Konular Mevzuatları Eğitmeni

 

Ozan Özen, 1974 yılında Almanya'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. 1991'de Özel Üsküdar Fen Lisesi'ni bitirdi. 2000’de İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Üniversite yıllarında ve sonrasında yayın ve iletişim, aydınlatma sektörlerinde yöneticilik görevi yaptı. 2002 yılında Maytur Turistik Tesisler A.Ş'de Tesis ve Bina Yönetimi Müdürü olarak sektöre adım attı. Değişik tesis ve rezidans binalarında yöneticilik görevleri yaptı. 2011 yılında gayrimenkul yönetimi sektöründe mevzuatın gelişmesi sebebi ile özellikle bu alandaki çalışan işgücünü eğitmek ve bilinçlendirmek amacı ile C Sınıfı İş Güvenliği uzmanlığı belgesini aldı. 

 

Halen İstanbul'da üst düzey bir rezidansın yöneticilik görevlerini yerine getirmekte, özellikle toplu yapı ve konut alanında hizmetler ve çözümler üreten SOS GROUP/ SOSMAX Baş Organizasyon ve Profesyonel Yönetim Hizmetleri Ltd. Şirketinde danışman olarak görev yapmakta, Sosyal Sorumluluk Projesi olarak Nisan 2007'de yayına başlayan ve Bina ve Tesis Yönetimi konularında ihtisas bilgileri veren tek portal www.katmulkiyeti.com 'un yöneticilik görevini üstlenmekte, gayrimenkul sektöründe konut üreten firma ve yatırım ortaklıklarına yönetim planı, tesis işleyiş prosedürleri ve yaşam senaryoları hazırlamakta, SİYODER Apartman Site Rezidans ve Toplu Yapı Yöneticileri Derneği'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdürmektedir. 

 

Ticaret Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi bünyesindeki  “Toplu Yapı Yöneticisi Yetiştirme Sertifika Programı” nda Site Yönetimi , Teknik Uygulamalar / Saha Hizmetleri / Enerji / İş Sağlığı Ve Güvenliği Uygulamaları Eğitimlerini vermektedir.  

 

Bununla beraber Bina Yöneticiliği, Kat Mülkiyeti, Emlak Yönetimi konularında İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Bilirkişisi olarak görev almaktadır.

 

Enerji Bakanlığı'nın Enerji Verimliliği ve Enerji Yönetimi politikaları doğrultusunda Enerji Yöneticisi eğitimlerine devam etmektedir.

 

Özen evli ve bir kız babasıdır.